Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-06-19 18:02 | Новоград-Волинський
Інформаційний зріз щодо діяльності основних галузей життєзабезпечення міста

Житлово-комунальне господарство:

І. Інформація про використання коштів станом на 18.06.2018 року 
За минулий тиждень виконано робіт з поточного ремонту доріг на суму 257 248,80 грн. з них: поточний ремонт вул. Волі – 20 844,00 грн., вул. Вокзальної – 89 853,60 грн., вул. І.Мамайчука – 96 583,20 грн., поточний ремонт під’їзної дороги до полігону ТПВ – 49 968,00 грн.)
Укладено договір з комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради «ВУВКГ» та здійснено попередню оплату на придбання матеріалів для «Будівництва вуличної мережі водопостачання на вул. Івашківська» в сумі - 42 000,00 грн.

ІІ. Інформація про здійснені роботи за минулий тиждень:
Комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград - Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:
- зрізано 10 аварійних дерев на площі Лесі Українки,9 та 1 аварійне дерево на вул. Воїнів-Інтернаціоналістів;
- підстрижено живоплот за наступними адресами: вул. Шевченка, 26-Б (пам’ятник на честь воїнів-інтернаціоналістів), вул. Чернишевського;
- скошено траву на наступних територіях: вул. Шевченка, 26-Б (пам’ятник на честь воїнів-інтернаціоналістів), вул. Шевченка, 22 (пам’ятник воїнам-визволителям), розпочато косіння доріжок на кладовищі по вул. Чехова;
- вивезено сміття: вул. Макаренка, вул. Чижовецька (кладовища) - 20 м³, вул. Чехова (кладовище) - 20 м³; прибудинкових територій - 20 м³;
- перекопано клумбу та висаджено квіти на перехресті вулиць Героїв Майдану-Лідівський Шлях;
- у зв’язку з капітальним ремонтом дорожнього покриття на вул. Юрія Ковальського пересаджено живоплот в сквер „Слави“;
- вчасно проводився полив квітів та прибирання місць загального користування;
- здійснено 15 поховань на кладовищах міста (вул. Макаренка-1, вул. Чижовецька- 8, вул.Чехова-4, вул. Лугова-2);
- завезено 20 тонн піску на міський пляж.
Комунальним підприємством „Шляхрембуд“ Новоград-Волинської міської ради здійснені наступні роботи:
- проведено прибирання вуличного змету на наступних вулицях: вул. Гетьмана Сагайдачного, вул. Героїв Майдану, вул. Лесі Українки, вул. Наталії Оржевської, вул. Юрія Глухова;
- прочищено 2 зливові каналізації (вул. Шевченка, вул. Лесі Українки);
- прибрано 12 зупинок громадського транспорту (вул. Юрія Глухова, вул. Лесі Українки, вул. Героїв Майдану, вул. Лубчицька).

Комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства“ відновлено роботу фонтану у міському парку культури та відпочинку.

Соціальний захист населення:
Основним завданням департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради є забезпечення реалізації державної соціальної політики у сфері соціального захисту населення у місті.

Система соціальних виплат спрямована на покращення матеріального забезпечення соціально вразливих верств населення, подолання бідності та зниження ступеня розшарування суспільства за рівнем доходів. Законодавством України передбачається соціальний захист через надання соціальних допомог, пільг та субсидій. 

Спеціалістами відділу прийому громадян протягом тижня було прийнято 710 осіб, в т.ч.:
• заяв для призначення житлових субсидій – 250 осіб;
• внесено корективів для обрахунку житлових субсидій – 400 осіб;
• заяв для призначення усіх видів державної соціальної допомоги – 60 осіб в т.ч:
• допомога сім’ям з дітьми – 35 осіб,
• допомога малозабезпеченим сім’ям – 10 осіб,
• допомога особам з інвалідністю – 10 осіб,
• допомога на догляд – 4 осіб,
• допомога дітям,батьки яких ухиляються від сплати аліментів
– 1 особа.

Зроблено 1956 запитів на організаціях надавачів послуг.
Видано 2 посвідчення особам з інвалідністю.
Важливим напрямком роботи департаменту праці та соціального захисту населення міської ради є оздоровлення пільгових категорій громадян. Станом на 18.06.2018 року забезпечено санаторно-курортними путівками 41 особу: ветеранів війни – 14 осіб; учасників АТО – 5 осіб; осіб з інвалідністю від загального захворювання – 15 осіб; постраждалих від чорнобильської катастрофи – 7 осіб;

Протягом 2018 року 125 особам з інвалідністю надано направлення для забезпечення протезно-ортопедичними виробами та 86 особам з інвалідністю надані направлення до підприємств-виробників для забезпечення технічними засобами реабілітації.
Влаштовано до будинків-інтернатів 5 осіб з інвалідністю, які за станом здоров’я потребують сторонньої допомоги. 
Департаментом праці та соціального захисту населення міської ради ведеться робота щодо виплати громадянам міста разової грошової допомоги згідно Положення про надання разової грошової допомоги громадянам, затвердженого рішенням міської ради від 23.12.2016 №216.

Слід зауважити, що виплатити матеріальну допомогу громадянам, заяви яких були розглянуті 30 травня і будуть розглянуті пізніше, немає можливості, у зв’язку з відсутністю кошторисних призначень, у зв’язку з цим депутатам міської ради надано інформацію для ознайомлення та пропозицій.

За минулий тиждень відділом бухгалтерського обліку було профінансовано : 
• компенсаційних виплат за пільговий проїзд автомобільним транспортом окремих категорій громадян в сумі 680,6 тис. грн.,
• пільг населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи), на оплату житлово-комунальних послуг - 5,2 тис. грн.,
• інших заходів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення (разової грошової допомоги громадянам міста) – 207,9 тис.грн., 
• виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, грошового забезпечення батькам-вихователям, прийомним батькам за надання соціальних послуг – 51, 8 тис.грн., 
• заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів оплата путівок – 60,3 тис. грн).

Відділом персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян постійно проводиться прийом громадян. Протягом тижня було прийнято 87 громадян на поновлення пільг. Видано 4 довідки на користування послугами лазні.
Працює телефон гарячої лінії 2-40-11, протягом тижня спеціалістами департаменту праці та соціального захисту населення надано близько 500 консультацій в телефонному режимі.

Освіта:
Протягом тижня працювали пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням. 15 червня завершили свою роботу пришкільні табори з відпочинку з денним перебуванням, у яких відпочило 772 учні з них: 14 дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування; 14 дітей з особливими потребами; 89 дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей; 233 дитини, учасників бойових дій; 10 дітей внутрішньо переміщених осіб; 3 дітей з особливими потребами, які навчаються в класах з інклюзивним навчанням.

Розпочата підготовка до ведення самостійного бухгалтерського обліку закладами загальної середньої освіти міста.
З метою підготовки вчителів до роботи у 1-х класах Нової української школи (НУШ) протягом 11-15 червня на базі Новоград-Волинського колегіуму тривала їх курсова підготовка.

12 червня на базі Новоград-Волинської спеціалізованої школи №4 з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів «Школи сприяння здоров’ю» відбувся навчальний тренінг «Реалізація Концепції Нової української школи освітніх галузей «Мистецтво» та «Фізична культура» для профільних методистів, голів методичних об’єднань вчителів музичного та образотворчого мистецтв, фізичної культури. Навчальний тренінг проводили методисти, психологи, тренери НУШ та викладачі КЗ «Житомирський ОІППО».

11 червня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з фізики в якому брали участь 17 випускників закладів загальної середньої освіти міста, 13 червня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з хімії брали участь 16 чоловік, яке завершило програму основної сесії тестування у 2018 році. Пункт тестування розташовувався у місті Житомирі. Підвезення випускників ЗЗСО м. Новограда-Волинського, які виявили бажання складати ЗНО з фізики або хімії, відповідно до листа Міністерства освіти і науки України здійснювалося за рахунок бюджетних коштів.

11 червня на посаду головного спеціаліста служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради прийнято Карпінську Анну Григорівну.

11 червня на міському стадіоні «Авангард» відбулися спортивні змагання «Спорт для всіх – в літніх таборах» з залученням учнів загальноосвітньої школи №5 , організатором змагань виступив міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури спорту Новоград-Волинської міської ради.

З 11 по 15 червня в місті Умань пройшов чемпіонат України з тенісу настільного «Прудкий м’яч» серед юнаків та дівчат 2008 р.н. і молодших, у якому прийняли участь вихованці дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради В індивідуальному заліку новоград-волинець Опанасюк Дмитро зайняв 18 місце, а Сідлецький Давид – 27 з 58 учасників.. На змагання прибуло 16 команд, в командному заліку наша команда посіла дев’яте місце. Команду готував до змагань тренер-викладач ДЮСШ Возняв В’ячеслав Леонідович.

14 червня службою у справах дітей організовано та проведено спільно з міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді рейди «Діти вулиці», «Вокзал», «Діти в сім’ях» з метою перевірки стану утримання та виховання дітей. З дітьми проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди щодо недопустимості вчинення ними протиправних дій. Батькам наголошено про відповідальність згідно з чинним законодавством за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Молодь і спорт: 

17 червня вихованці дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради взяли участь у обласному Меморіалу з шахів, який відбувся у місті Черняхів та був присвячений пам’яті шахового композитора, міжнародного майстра, бронзового призера чемпіонату світу з шахової композиції Кондратюка Миколи Арсентійовича. Анжеліка Макеєва зайняла шосте місце серед дівчат з 44 учасників, а Ткачук Оксана перше місце серед жінок. Команду готував до змагань тренер-викладач ДЮСШ Ткачук Олександр Миколайович.
16 червня проведено футбольні матчі:

- "Звягель-2" приймала команду ФК "Брусилів", у якої з 5-ти зіграних матчів одна перемога, одна нічия і передостаннє місце в групі "А". Рахунок гри 5:0 на користь звягельчан.
- Команда "Звягель" зіграла з минулорічним переможцем Першості області, командою "Тетерів" (Чуднів)з рахунком 2:1.

З нагоди відзначення Дня молоді 16 червня на території Фортеці міста за підтримки управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради пройшов фестиваль фарб. У фестивалі взяли участь вихованці студії pole dance "Rise", місцевий музичний рок-гурт та діджеї з м.Житомира. Ведучим заходу, а також його організатором виступив Дмитро Скуратов (МС ScuratoFF) з міста Луцьк. За словами організатора Новоград-Волинський захопив його шаленою енергетикою ще минулого року, тому він залюбки приїхав вдруге і пообіцяв, що зустріч не остання. У святковій атмосфері учасники фестивалю активно долучалися до флешмобів, танцювали під запальну музику та обкидалися кольоровою фарбою. У програмі заходу було безліч конкурсів: конкурс талантів, конкурс на найкраще селфі, танцювальний батл, а також битва фарбами. Всі учасники отримали масу вражень та позитивних емоцій від "кольорового божевілля".

17 червня повинен був відбутися футбольний матч між командами «Авангард – Ветерани» та «Радомишль», проте суперники на гру не з’явилися, тому команда ветеранів Новограда-Волинського автоматично перейшла в наступний тур.
Також протягом тижня проводились заняття з фітнесу для малозабезпеченої категорії населення міста.

Видано 2 посвідчення батьків багатодітної сім’ї та 6 посвідчень дитини з багатодітної сім’ї.
Розроблено проект положення про централізовану бухгалтерію управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua