Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-06-18 13:11 | Новоград-Волинський
Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови Колотова С.Ю. впродовж тижня (11-15 червня 2018 року)

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, 11 червня, у понеділок міський голова Весельський В.Л. провів оперативну та апаратну наради, під час яких обговорено поточний стан справ та визначено планування подальшої роботи у основних галузях життєзабезпечення міста.

У другій половині дня перший заступник міського голови Колотов С.Ю. взяв участь у прес-конференції міського голови Весельського В.Л. за наслідками проведення двадцять третьої сесії міської ради сьомого скликання. По завершенню Сергій Юрійович провів нараду щодо організації відзначення Дня медичного працівника та галузеву нараду з питань у сфері охорони здоров’я та медичного забезпечення.

12 червня, у вівторок, перший заступник міського голови провів галузеву нараду з питань у сфері містобудування, архітектури та земельних відносин, муніципальних ініціатив та інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування, транспорту та зв’язку.

Потому, Сергій Юрійович взяв участь у нараді щодо пропозицій з питань облаштування території парку культури та відпочинку, а також у нараді з питань реконструкції будівлі на вулиці Шевченка, 20 для створення і забезпечення функціонування центру надання адміністративних послуг у форматі „Прозорий офіс“.

Цього ж дня перший заступник міського голови Сергій Колотов провів засідання робочої групи з питань реконструкції будівлі Молодіжного центру на вулиці Шевченка, 5/1.

13 червня, в середу, перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь у п’ятдесят п’ятому засіданні виконавчого комітету міської ради. 

У другій половині дня перший заступник міського голови здійснив виїзне засідання комісії з розгляду земельних спорів громадян щодо меж земельних ділянок. По завершенню якого Сергій Юрійович провів нараду щодо підведення підсумків виїзного засідання комісії з розгляду земельних спорів громадян щодо меж земельних ділянок.

У четвер, 14 червня, перший заступник міського голови Сергій Колотов провів нараду з питань будівництва хірургічного корпусу міськрай ТМО. Також цього дня Сергій Юрійович був присутнім під час урочистостей з нагоди дня медичного працівника. 

У п’ятницю, 15 червня, перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин.

У другій половині дня Сергій Юрійович провів спільну нараду з питань у сфері містобудування за участю представників управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Житомирській області, керівників будівельних організацій міста.


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua