Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-05-07 13:21 | Новоград-Волинський
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради І.К. Ящук впродовж тижня (2-5 травня 2018 року)

У перший робочий день тижня, 2 травня, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К. Ящук взяла участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах з керівниками виконавчих органів міської ради, головними розпорядниками коштів, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. Зокрема, у ході наради з керівниками виконавчих органів міської ради, яка проходила під головуванням міського голови Віктора Весельського, було проаналізовано роботу за минулий тиждень та визначено план дій по галузях на поточний тиждень. По закінченню нарад очільником міста були дані посадовцям відповідні протокольні доручення.

Затим у Ірини Ящук відбулась нарада з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради щодо питань фінансів та міського бюджету.

У другій половині дня Ірина Климівна взяла участь у робочій зустрічі секретаря міської ради Олени Пономаренко з депутатськими фракціями міської ради «Народна партія» та «Радикальна Партія Олега Ляшка». Під час зустрічі було опрацьовано питання ефективного цільового спрямування коштів міського бюджету, які у ході 22-ї сесії міської ради буде виділено депутатам міської ради для вирішення потреб мешканців міста на виборчих округах. А це 3 млн. 196 тис. грн., тобто по 94 тис. грн. на потреби кожного з 34-х виборчих округів.

У четвер, 3 травня, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради взяла участь у робочій зустрічі секретаря міської ради Олени Пономаренко з депутатськими фракціями міської ради «Об’єднання “Самопоміч“, «Українська Народна Партія» та депутатами від політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп» з приводу вищезазначеного питання.

Затим І.К. Ящук взяла участь у першому засіданні конкурсної комісії на заміщення вакантної посади особи місцевого самоврядування: завідувача сектору підприємницької діяльності відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування Новоград-Волинської міської ради. У ході конкурсу, який відбувся під головуванням голови конкурсної комісії, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького та за участі міського голови Віктора Весельського, було розглянуто пакети документів конкурсантів та допущено до участі у конкурсі двох претендентів на заміщення зазначеної вакантної посади.

Після цього Ірина Климівна долучилась до виїзного обстеження території центрального кладовища на вулиці Чехова, 7 та кладовищ у мікрорайоні «Дружба». Під час виїзду було наголошено, що наразі продовжуються роботи із їх упорядкування: зрізання аварійних дерев, зкошення трави, прибирання сміття тощо. Як зазначили учасники виїзного обстеження, усі зауваження, які були озвучені міським головою у ході об’їзду, будуть усунені вже найближчим часом.

У п’ятницю, 4 травня, Ірина Ящук взяла участь в особистому прийомі громадян, який у Громадській приймальні №1 Будинку рад провів міський голова Віктор Весельський. Цього дня до очільника міста за кваліфікованою порадою, допомогою та підтримкою звернулось 14 новоград-волинців, в тому числі 2 звернення були колективними.

У суботу, 5 травня, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради взяла участь в оголошенні результатів конкурсу на заміщення вакантної посади особи місцевого самоврядування: завідувача сектору підприємницької діяльності відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування Новоград-Волинської міської ради. Кандидат на посаду – Олександр Мельник, за результатами письмового іспиту набрав найбільшу кількість балів серед претендентів на зазначену посаду – 16 із 25 можливих. Отож, конкурсною комісією рекомендовано Олександра Миколайовича для проходження співбесіди у міського голови Віктора Весельського щодо прийняття остаточного рішення.

Потому І.К. Ящук взяла участь у робочих зустрічах секретаря міської ради Олени Пономаренко з депутатською фракцією міської ради «Опозиційний блок» та із позафракційними депутатами міської ради з приводу опрацювання механізму використання коштів від перевиконання дохідної частини загального фонду міського бюджету у 2018 році на потреби виборчих округів міста.

Цього ж дня заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради здійснювала контроль за виконанням нормативних документів (рішення міської ради, рішення виконавчого комітету міської ради, розпорядження міського голови).

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua