Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-05-07 12:44 | Новоград-Волинський
В Новограді – Волинському пройшли зональні змагання ІІ етапу ІХ обласної спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування під девізом „Спорт об’єднує всіх в одну команду!”

4 травня 2018 року на виконання обласної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки в Новограді – Волинському пройшов ІІ етап ІХ обласна спартакіада серед органів місцевого самоврядування.

Подібні спартакіади проводяться з метою широкого залучення депутатів та працівників виконавчих апаратів обласної, районних, сільських і селищних рад та об’єднаних територіальних громад, депутатів та працівників виконавчих апаратів міських та районних у місті рад, міських, сільських, селищних та об’єднаних територіальних громад голів до систематичних занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я засобами фізичної культури і спорту та привернення належної уваги органів місцевого самоврядування всіх рівнів до необхідності створення сприятливих умов для подальшого підняття рівня фізкультурно-оздоровчої і спортивно-масової роботи в області.

Цього дня змагання проходили серед команд Новоград-Волинської міської ради, Новоград-Волинської районної ради, Баранівської районної ради, Ємільчинської районної ради, Пулинської районної ради.

Капітан команди Новоград-Волинської міської ради - секретар міської ради Олена Пономаренко. Вболівати за команди Новоград-Волинської міської ради прийшла заступник міського голови Оксана Гвозденко.

Вищезазначені команди змагалися у п’яти видах спорту: волейболу, міні-футболу, тенісу настільного, шашок, швидких шахів.

Результати збірних команд Новоград-Волинської міської ради в зональних змаганнях наступні: волейбол – 1 місце, міні-футбол – 5 місце, теніс настільний: чоловіки – 3 місце, жінки – 4 місце , шашки: чоловіки – 5 місце, жінки - 3, швидкі шахи чоловіки – 3місце, жінки - 5.

До складу збірних команд Новоград-Волинської міської ради увійшли:

Федорчук Володимир Григорович (Волейбол)

Юшманов Ігор Геннадійович (Волейбол, Міні-футбол)
Мірзабікян Юра Левонович (Міні-футбол)
Палецький Олександр Аркадійович (Шахи)
Павловський Микола Станіславович (Теніс настільний)
Гарбовський Олександр Сергійович (Міні-футбол)
Сорока Ярослав Юрійович (Волейбол)
Павленко Андрій Костянтинович (Волейбол)
Валага Олексій Олександрович (Міні-футбол)
Обезюк Павло Павлович (Волейбол)
Богданчук Олександр Володимирович (Волейбол)
Циба Ярослав Володимирович (Волейбол, Міні-футбол)
Патюк Ігор Михайлович (Міні-футбол)
Гусєв Володимир Віталійович (Міні-футбол)
Рибачок Вадим Анатолійович (Міні-футбол)
Остапчук Василь Іванович (Міні-футбол)
Дейнеко Сніжана Василівна (Теніс настільний)
Правило Володимир Володимирович (Шашки)
Заєць Лариса Вікторівна (Шашки)
Левицька Аліна Анатолівна (Шахи)
 

 
Відділ інформації та зв'язків
з громадськістю міської ради
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua