Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-05-04 17:47 | Новоград-Волинський
Учні та викладачі школи мистецтв м.Новограда-Волинського отримали нагороди Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої творчості "Весняні барви-2018"

Нещодавно в місті Житомирі пройшов 7-й Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої творчості "Весняні барви-2018".  Продемонструвати свою майстерність приїхало близько 130 учасників з  різних куточків України. На фестивалі були представлені танцювальні колективи, акробатичні номери, гра на музичних інструментах, сольне виконання пісень, презентація картин юних художників.

Учні та викладачі школи  мистецтв м.Новограда-Волинського вкотре вразили своєю  високою майстерністю виконання журі конкурсу, а саме:

Номінація «Вокал»


Гран Прі отримали:


Василенко Діана,  Вовк Ангеліна,  Чуданович Аміна, Козир Тетяна дует Павлюк Олександр та Тетяна Валентюк, тріо у складі  Павлюка Олександра, Тетяни Валентюк, Валентини Лук´янець (керівник Білявська  Олена Домініківна);

Іскандарова Ангеліна, Пасічник Іванна, Лось Іван (клас викладача  Нестерової  Тетяни  Миколаївни);

Хор молодших класів школи мистецтв (керівник Нестерова  Тетяна Миколаївна,  концертмейстер Євреш Ольга Миколаївна).

І місце:

Соболєва Яна, Синиця Марія, дует Пасічник Іванна та Лось Іван (клас викладача  Нестерової  Тетяни  Миколаївни).

ІІ місце:
Трофімова Світлана (клас викладача  Нестерової  Тетяни  Миколаївни).

Номінація « Фортепіано»


Гран Прі:
Баранчук Катерина  (клас викладача  Сергійчук Олени Анатоліївни);
Мінгалєєва Наталія   (клас викладача  Гладун Ірини Миколаївни).

І місце:
Дует у складі Благодир Юлія  та Ковальчук Олександра (клас викладача  Лук´янець Валентини Миколаївни );
Дует Пивовар Софія та Тимошенко Марина  (клас викладачів Жижко Світлана Броніславівна  та Борисова Наталія Іванівна);
Максимович Діана (клас викладача Мартиневич Наталії Миколаївни);
Щеколдіна Валерія, Бойцова Марія клас викладача Євреш Ольги Миколаївни
Прохорчук Анастасія ( клас викладача Чечет Аліни Анатоліївни);
Величко Роман, тріо у складі Довганюк Аліни Вовк Ангеліни Баранчук Катерини  (клас викладача Сергійчук Олени Анатоліївни).

ІІ місце:
Тимошенко Марина  ( клас викладача  Жижко Світлани Броніславівни);
Лук´янчук Карина, Коржицька Марічка  (клас викладача Пасічник Лариси Володимирівни);
Голуб Єлизавета (клас викладача Сергійчук Олени Анатоліївни).

Номінація « Духові інструменти»


І місце:
1.Корсун Ірина  (сопілка) (клас викладача Гулевича Миколи Васильовича, концертмейстер Жижко Світлана Броніславівна).

Номінація « Струнно-смичкові інструменти» (скрипка)


Гран Прі:
Дует Бака Ярослава   та Матвєєва Мар’яна (клас викладача Полтавченко Лілії  Володимирівни, концертмейстер Гладун Ірина Миколаївна);
Ансамбль скрипалів у складі Маслій Аркадій, Лавринчук Софія, Жовтко Марта (клас викладача Хмелевської Лариси ІванівниЄ, концертмейстер Орехова Катерина Валеріївна);
Кравченко Анастасія  (клас викладача Луценко Наталії Володимирівни ,концертмейстер Чечет Аліна Анатоліївна).

І місце:
Селюніна Владиміра   (клас викладача Полтавченко Лілії Володимирівни,  концертмейстер Гладун Ірина Миколаївна);
Маслій Аркадій (клас викладача Хмелевської Лариси Іванівни, концертмейстер Орехова Катерина Валеріївна);
Герасимчук Алевтина   (клас викладача Луценко Наталії Володимирівни, концертмейстер Чечет Аліна Анатоліївна).

ІІ місце
:
Лаган Любов  (клас  викладача Тагільцевої Марини Вячеславівни, концертмейстер Мартиневич Наталія Миколаївна);
Наумьотова Діана  (клас викладача Хмелевської Лариси Іванівни, концертмейстер Орехова Катерина Валеріївна).
 


Дирекція школи мистецтв м.Новограда-Волинського
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua