Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-02-16 17:00 | Новоград-Волинський
Відбулися земельні торги у формі аукціону

16 лютого 2018 року у конференц-залі Будинку рад за присутності першого заступника міського голови Сергія Колотова та голови постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Олександра Остапчука відбулися земельні торги у формі аукціону, за результатами яких було передано в оренду земельну ділянку. Організатор земельних торгів – Новоград-Волинська міська рада. Виконавець земельних торгів – ПП «Фірма «СОМГІЗ».

Характеристика земельної ділянки  – продаж права оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 2,0 га строком на 5 років,що розташована за адресою: Житомирська область, м.Новоград-Волинський, вул. Олейнікова, 49-а. Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

За результатами земельних торгів у формі аукціону переможцем стало приватне підприємство «Лік Пак», яке зареєстроване у місті Новограді-Волинському (директор Тарасов М.А.).

 Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua