Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-02-09 14:59 | Пирятин
Сільські громади не погоджуються на передачу майна спільної власності

8 - 9 лютого відбулися чергові сесії Грабарівської, Сасинівської та Давидівської сільських рад. Одним із питань порядку денного усіх сесій стало надання чи ненадання згоди на безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад району у комунальну власність Пирятинської ОТГ. Мова іде про наступні об’єкти: майновий комплекс районного Будинку культури, будівлю дитячої консультації та приміщення поліклінічного відділення. Із такою вимогою передачі неодноразово зверталася до районної ради Пирятинська ОТГ, аргументуючи, що об’єкти розташовані на території міста.  Нагадаємо, що дане майно є спільною власністю територіальних громад як міста Пирятин, так і всіх сільських громад району, тому районна рада хотіла почути думку сільських рад. У ході обговорення депутати сільських рад одностайністю голосів не погодилися на передачу зазначених об’єктів.

Таку ж позицію висловили напередодні і на сесіях Білоцерківської, Великокручанської та Смотриківської сільських рад. Найближчим часом відбудуться сесії і в інших сільських радах, де також прийматиметься рішення по даному питанню.

 
Пирятинська районна рада

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua