Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-02-01 17:00 | Новоград-Волинський
Новоград-Волинський: на засіданні комісії з питань захисту прав дитини

31 січня 2018 року у конференц-залі міської ради відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний засідання було винесено 10 питань, зокрема: про розгляд заяви щодо створення на базі прийомної сім’ї дитячого будинку сімейного типу та про влаштування і спільне проживання до зазначеного дитбудинку чотирьох малолітніх дітей; про розгляд звернення щодо призначення опікуна над малолітньою онукою; про розгляд заяв щодо позбавлення батьківських прав відносно малолітніх та неповнолітніх дітей; про розгляд доручення судді Новоград-Волинського міськрайонного суду щодо зміни та визначення місця проживання малолітньої дитини; про стан виконання батьківських обов’язків; а також про зняття, про взяття та про продовження перебування сімей з дітьми під соціальним супроводом.

Члени комісії з питань захисту прав дитини уважно вивчили надані службою у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради і міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді документи, заслухали доповідачів, запрошених, обговорили питання та прийняли конструктивні рішення.

 


 
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua