Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2017-12-28 16:45 | Новоград-Волинський
Фізкультурно-оздоровчий захід з футзалу серед молоді та ветеранів міста

27 грудня 2017 року в Новоград-Волинському промислово-економічному технікумі відбувся фізкультурно-оздоровчий захід з футзалу серед молоді та ветеранів міста Новограда-Волинського. Захід відбувся за підтримки міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Зустрілись дві сильні команди, однак молодь виявилась сильнішою та показала неймовірний результат. З рахунком 2:1 перемогу отримала команда молоді міста Новограда-Волинського. Метою заходу було привернути уваги як і молоді, так і ветеранів міста до здорового способу життя, популяризація футзалу в місті, поваги та взаєморозуміння команд до суперників.

Дуже велику подяку хочемо висловити директору промислово-економічного технікуму Петрошук А.В. за надання спортивного залу для проведення змагань.

Дякуємо учасникам та вболівальникам за участь!

Здоровий спосіб життя - це круто!

 
Тимофєєва Лідія,
головний фахівець
міського Центру фізичного здоров’я 
населення «Спорт для всіх»

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua