Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2017-11-21 17:39 | Новоград-Волинський
Робоча зустріч з депутатською фракцією міської ради «Опозиційний блок»

21 листопада 2017 року під головуванням секретаря міської ради Олени Пономаренко відбулася робоча зустріч з депутатською фракцією міської ради «Опозиційний блок» щодо формування Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2018 рік.

Потреба в зібранні виникла у зв’язку із зауваженнями депутатів міської ради у минулому році щодо необхідності при формуванні Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на наступний рік, провести більш ретельне опрацювання потреб містян по виборчих округах. Тому, цього року, напередодні прийняттям Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2018 рік, відбуваються її обговорення депутатськими фракціями. Так, депутати міської ради від «Опозиційного блоку» внесли пропозиції при формуванні Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2018 рік передбачити кошти з міського бюджету для капітального ремонту доріг та дворів. Також, при формуванні Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2018 рік необхідно врахувати невиконання у минулих роках і першочергово внести їх у Програму. 

Усі зауваження та пропозиції були взяті до уваги відповідними структурними підрозділами та розпорядниками коштів.


Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua