Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2017-10-06 14:59 | Пирятин
Під Меченками загорілися торф’яники

Вже другий тиждень на Пирятинщині триває ліквідація наслідків пожежі, яка сталася поблизу села Меченки у результаті недбалого поводження з вогнем. Спочатку спалахнула суха трава, далі вогонь призвів до загорання торфу. На місці пожежі працюють Пирятинські рятувальники, а вже 29 вересня до них долучилися бригади рятувальників Державної служби надзвичайних ситуацій з Лохвиці, Чорнух, згодом і Гадяча.

 Активну підтримку у ліквідації пожежі надають місцеві підприємства ТОВ ПКЗ «Агро» та ТОВ «Леляківське». Свою техніку у боротьбі із надзвичайною ситуацією також направили ТОВ «Крячківка-Агро», ПАТ «Пирятинський сирзавод», КП «Каштан» та інші.

5 жовтня голова районної ради Сергій Пазюк виїхав на місце події і оглянув масштаби пожежі. Очільник району висловлює щиру подяку бригадам рятувальників та всім, хто бере участь у ліквідації надзвичайної ситуації.

На сьогодні робота по ліквідації пожежі ще триває. 

 Пирятинська районна рада

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua