Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2017-09-26 17:50 | Новоград-Волинський
З нагоди відзначення Всенародного Дня батька в Україні відбулись змагання «Я і тато – ми здорові, спритні, дужі та бадьорі»

З нагоди відзначення Всенародного Дня батька в Україні на міському стадіоні «Авангард» відбулись спортивні змагання «Я і тато – ми здорові, спритні, дужі та бадьорі». Організатором змагань виступив міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради.

Мета заходу полягала у приверненні уваги громадськості до важливості ролі батька в родинному житті, підтримці чоловіків, які присвятили себе своїй сім’ї, у сприянні формуванню в українському суспільстві відповідального ставлення до батьківства та залученню сильної половини до виховного процесу, сприянні вихованню фізичної культури у батьків та дітей.

Батьки і діти активно приймали участь у естафетах та конкурсах, отримали масу позитивних вражень, а наприкінці заходу усі учасники змагань отримали призи та подяки за участь, а переможці ще й отримали грамоти та медалі. Також для учасників змагань звучали музичні подарунки від учениць школи мистецтв та показовий виступ хлопців з «Спортивної організації «Воркаут».

Сподіваємось, що такі сімейні спортивні змагання стануть доброю традицією і будуть проводитись ще не один раз. Дякуємо учасникам та гостям свята.Лідія Тимофєєва,

головний фахівець
міського центру
фізичного здоров’я населення
«Спорт для всіх»
 
 
 
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua