Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2017-09-21 09:46 | Новоград-Волинський
Надійшов лист-відповідь від Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України щодо питання електропостачання КП Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарс

Комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» станом на 01.07.2017 року мало заборгованість за спожиту електричну енергію 591,7 тис. грн., станом на 01.08.2017 року ця заборгованість орієнтовно мала становити 1300,0 тис. грн., яка виникла в зв’язку із зменшенням нарахувань пільг та субсидій в літній період.

З метою недопущення припинення водопостачання та водовідведення міста Новограда-Волинського міський голова В.Л. Весельський звернувся з листом до Віце-прем’єр-міністра України, Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Г.Г. Зубка та голови Житомирської обласної державної адміністрації І.П. Гундича з проханням звернутися з клопотанням до ПрАТ «ЕК «Житомиробленерго» про невідключення даного комунального підприємства від електропостачання.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розглянуло лист виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради від 25.07.2017 № 01/03/1644 щодо звернення Мінрегіону до ПрАТ «ЕК «Житомиробленерго» про не відключення КП Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» від електропостачання та повідомляє наступне:

«Відповідно до статті 6 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» одним з принципів державної політики у сфері питної води та водопостачання є заборона відключення об’єктів питного водопостачання від системи енерго-, газо-, теплопостачання як об’єктів життєзабезпечення і стратегічного значення.

Принагідно, повідомляємо, що листом від 22.06.2017 № 2869/71/2-17 Житомирська ОДА поінформувала Мінрегіон про обсяги узгодженої заборгованості з різниці в тарифах для КП Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» в обсязі 8 199 960, 71 грн., дані кошти можуть бути джерелом для погашення заборгованості перед ПрАТ «ЕК «Житомиробленерго», відповідно Порядку та умов надання у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню та/або іншим підприємствам теплопостачання, централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають населенню такі послуги, та тарифами, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування, затверджених постановою Кабінету Міністрів Українивід 18 травня 2017 р. № 332.

Враховуючи, що обмеження енергопостачання об’єктів КП Новоград- Волинської міської ради «ВУВКГ» може спричинити погіршення екологічного, санітарно-епідеміологічного, протипожежного стану, тощо. Мінрегіон пропонує докласти усіх зусиль для запобігання обмеження енергопостачання об’єктів по вказаному підприємству».

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua