Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2017-08-14 17:49 | Новоград-Волинський
Міський голова під час особистого прийому розглянув проблемні питання жителів міста та району

11 серпня 2017 року міський голова Віктор Леонідович Весельський провів виїзний прийом громадян у приміщенні ПАТ «Новоград-Волинське ремонтно-транспортне підприємство». Участь у прийомі взяли заступники міського голови Оксана Василівна Гвозденко та Віктор Андрійович Шалухін, а також депутат міської ради Олександр Васильович Кармазін.

Цього дня очільник міста прийняв 14 громадян, проблемні питання кожного з яких потребували підтримки з боку міського голови. Зверталися як мешканці міста, так і жителі району, більша частина звернень яких стосувалася вирішення питань допомоги у лікуванні, зокрема тяжких захворювань. Жодне прохання не пройшло повз увагу міського голови.

Варто зазначити, що не перестають надходити і колективні звернення. Цього разу мова йшла про проведення ремонтних робіт для багатоповерхівок, які обслуговує Асоціація ОСББ «Вікторія».

Крім того, громадянами порушувалися питання щодо благоустрою мікрорайону «Лубчиця» та вулиць міста, роботи Управління експлуатації газового господарства, спору між сусідами на вулиці Героїв Крут та інші. Тож, зверталися громадяни як із загально-громадських, так і з особистих питань.

Під час особистого прийому більшість заявників отримали відповіді відразу, щодо інших Віктор Леонідович доручив заступникам міського голови та відповідним структурним підрозділам міської ради в найкоротші терміни вирішити всі проблемні питання громадян.
 
Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua