Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2017-08-14 13:54 | Новоград-Волинський
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Аркадійовича Ружицького впродовж тижня (07 – 11 серпня 2017 року)

У понеділок, 7 серпня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради разом з секретарем міської ради, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради взяв участь у оперативній нараді, яку провів міський голова. Затим, Дмитро Аркадійович взяв участь у розширеній нараді з керівниками та працівниками самостійних виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. По завершенню нарад міським головою було надано ряд рекомендацій та доручень.

Після чого, відповідно до розподілу обов’язків, Дмитро Аркадійович провів галузеву нараду з підпорядкованими йому структурними підрозділами міської ради.

У другій половині дня Д.А. Ружицький взяв участь у засіданні комісії щодо проведення службового розслідування та провів особистий прийом громадян з питань згідно з розподілом обов’язків.

У вівторок, 8 серпня, у Новоград-Волинському об’єднаному міському військовому комісаріаті, за участі керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького, відбулось засідання призовної комісії.

Цього ж дня керуючий справами виконавчого комітету міської ради провів нараду щодо роботи ринку на вулиці Шолом Алейхема.

У середу, 9 серпня, Д.А. Ружицький провів нараду з господарських та архівних питань, а також нараду з питань роботи Служби охорони громадського порядку.

У другій половині дня Дмитро Аркадійович провів нараду щодо організації виїзної торгівлі з нагоди святкування 760-річчя від першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський.

У четвер, 10 серпня, Дмитро Аркадійович Ружицький взяв участь у сорок третьому засіданні виконавчого комітету міської ради, під час якого було розглянуто 22 питання порядку денного.

У п’ятницю, 11 серпня, Д.А. Ружицький взяв участь у пленарному засіданні позачергової п’ятнадцятої сесії міської ради сьомого скликання.

У другій половині дня керуючий справами виконавчого комітету міської ради взяв участь у особистому виїзному прийомі громадян міським головою.Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

бюджету та фінансово-господарських документів.


Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua