Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2017-07-05 10:26 | Новоград-Волинський
Обговорено актуальні питання сьогодення на засіданні ради старійшин міста при міському голові

4 липня 2017 року у конференц-залі Будинку рад відбулося засіданні ради старійшин міста при міському голові, у якому взяли участь секретар міської ради Олена Анатоліївна Пономаренко, заступник міського голови Віктор Андрійович Шалухін, начальник відділу економічного аналізу та планування міської ради Олена В’ячеславівна Тімофєєва та члени ради старійшин.

Відкрив засідання голова ради старійшин міста при міському голові - Григорій Миколайович Грінченко.  Голова ради озвучив питання, які найбільше цікавлять членів ради, а саме: хід виконання пропозиції щодо впровадження місцевого радіомовлення та розширення меж міста шляхом об’єднання з навколишніми  селами.

По першому питанню заслухали начальника відділу економічного аналізу та планування міської ради Олену Тімофєєву, яка повідомила про прийняте рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 25.05.2017 № 786 «Про оголошення конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів». Даним рішенням визначено перелік вільних каналів мовлення та територію розповсюдження програм. В цей перелік входить і місто Новоград-Волинський з місцем встановлення передавача на вулиці Івана Мамайчука, 14 та територією розповсюдження програм – це територія міста Новограда-Волинського та району. А також, Олена В’ячеславівна наголосила, що відповідно до затверджених конкурсних умов на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів, граничний термін подачі заяв на видачу ліцензії – 28.07.2017, граничний термін підбиття підсумків конкурсу – 26.09.2017. Враховуючи це, до кінця року на території міста та району має запрацювати ефірне радіо.

По другому питання проінформував заступник міського голови Віктор Шалухін, який довів до відома присутніх інформацію про проведену роботу в напрямку об’єднання міста із прилеглими селами. А саме: в міському Палаці культури імені Лесі Українки було проведено загальноміські громадські слухання питання «Про ініціювання депутатами міської ради пропозиції щодо добровільного об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Новоград-Волинського району (Наталівка та Олександрівка Наталівської сільської ради, Майстрів, Маковиці та Майстрова Воля Майстрівської сільської ради, Сусли та Івашківка Суслівської сільської ради, Нова Романівка, Вершниця, Кущове, Перемога, Слобода Романівська, Ужачин, Яблуневе Новороманівської сільської ради) з адміністративним центром в місті Новограді-Волинському». У результаті голосування громада міста підтримала пропозицію депутатів міської ради про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Новоград-Волинського району. «За» проголосувало 289 жителів міста. Крім того, на засіданні тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання було прийнято рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад.

Секретар міської ради Олена Пономаренко зауважила, що під час засідання сесії  депутати міської ради внесли пропозицію щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського і села Гульськ Гульської сільської ради  в  міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в місті Новограді-Волинському. В даний час робочою групою, головою якої є перший заступник міського голови Сергій Колотов,  вивчається дана пропозиція. А вже 20 липня о 15:00 годині у великому залі Будинку рад відбудуться громадські слухання питання об’єднання.

Наприкінці зустрічі Олена Анатоліївна поцікавилась думкою щодо розвитку міста у представників старшого покоління, які мають високий авторитет серед місцевих мешканців. На що члени ради старійшин одноголосно погодились, що місто має значні позитивні зміни та розвивається у всіх напрямках, а саме: дуже зручним для жителів міста стало відкриття амбулаторій сімейної медицини; проводиться облаштування та благоустрій не лише центральних вулиць, а й околиць міста – асфальтування доріг, заквітчення, зрізання аварійних дерев.

А також, представники ради старійшин окреслили проблемні питання,  які хвилюють громаду міста  та потребують вирішення на рівні міської влади. Передусім, учасники засідання порушили питання проведення капітального ремонту тротуарів міста та міського парку культури і відпочинку, будівництво міні ГЕС, облаштування та благоустрій джерел водопостачання.

 
Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua