Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2017-05-23 16:00 | Ромни
Відбулася оперативна нарада при міському голові

На нараді було обговорено питання боротьби з амброзією полинолистою, яка є небезпечним алергеном. За інформацією управління житлово-комунального господарства, у місті виявлено 8 вогнищ карантинного бур’яну загальною площею 3,85 га. Міський голова Салатун С.А. наголосив, що боротьба з амброзією повинна бути стабільною, бо вона оселяється не на один сезон чи рік; надав доручення управлінню житлово-комунального господарства організувати покіс цього бур’яну заздалегідь – до цвітіння.


Начальники управління економічного розвитку (Янчук Ю.О.) і управління житлово-комунального господарства (Губка М.М.) поінформували про виконання делегованих повноважень щодо здійснення заходів по розширенню та вдосконаленню мережі підприємств житлово-комунального господарства, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, розвитку транспорту і зв'язку.На цей час у місті надають житлово-комунальні послуги 11 підприємств різної форми власності; здійснюють торговельну діяльність 530 об’єктів торгівлі, в т. ч.: 412 магазинів, 14 кіосків, 21 оптова база, 2 ринки, 32 аптечні заклади, 42 заклади ресторанного господарства, 7  авто- та газозаправних станцій, 116 об’єктів побутового обслуговування населення.Керівники окремих відділів та управлінь, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті, поінформували про актуальні питання роботи.

   

 


 За повідомленням загального відділу

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua