Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2017-05-04 11:06 | Золотоноша
Всеукраїнський конкурс «Податківець майбутнього»

За ініціативи Університету державної фіскальної служби України проводиться Всеукраїнський інтелектуальний конкурс «Податківець майбутнього», регіональні переможці якого отримають нагоду відвідати Київ і на два дні відчути себе студентами – податківцями або студентами – митниками.

Метою проведення конкурсу є популяризація податкової та митної грамотності і ідей, допомога учням реалізувати творчі здібності, а вчителям і батькам дати додаткову можливість організувати для школярів змістовне дозвілля.

Однією із незалежних складових конкурсу є Інтелектуальний конкурс, який проходитиме серед учнів 9-11 класів 12-13 травня 2017 року на базі Університету державної фіскальної служби України.

Державна фіскальна служба України та Університет запрошують учнів 9-11 класів взяти участь у конкурсі. Для участі слід зайти за посиланням https://dusfsu.wixsite.com/nudpsu/podatkivec-majbutnogo заповнити та направити на адресу feo_dek@ukr.net анкету (додаток 1 до положення про конкурс).   

Детально про конкурс: https://dusfsu.wixsite.com/nudpsu/podatkivec-majbutnogo

Сайт Університету державної фіскальної служби України: https://dusfsu.wixsite.com/nudpsu

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua