Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2017-05-03 12:11 | Новоград-Волинський
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна впродовж тижня (24-28 квітня 2017 року)

У понеділок, 24 квітня, заступник міського голови Віктор Шалухін взяв участь у щотижневій оперативній нараді з заступниками міського голови та розширеній нараді з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради. У зв’язку з відрядженням міського голови Весельського Віктора Леонідовича наради проводив керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький.

Крім того,  цього ж дня у заступника міського голови відбулась галузева нарада з начальниками управлінь і відділів міської ради, які відповідають за питання житлово-комунального господарства, енергозбереження, комунальної власності, підприємництва, екології та надзвичайних ситуацій.

У вівторок , 25 квітня, заступник міського голови Віктор Шалухін взяв участь у нараді щодо реорганізації управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності та управління містобудування, архітектури та земельних відносин в департамент.

Цього ж дня, Віктор Андрійович провів виїзну нараду з питань обстеження даху будинку на вулиці Івана Франка, 31-А.

У середу та четвер, 26 – 27 квітня, Віктор Андрійович взяв участь у ІІІ форумі енерго-ефективного партнерства «Енергоефективний менеджмент: досвід кращих», який відбувся у виставковому центрі «Парковіий» місто Київ. Програма Форуму передбачала панельні дискусії за такими основними тематичними напрямками: енергоменеджмент у бюджетній сфері: реалії енергоефективності без капіталовкладень; енергосервіс у бюждетній сфері:повернення ЕСКО-інвестицій-2016, перші заощадження у бюджеті-2017; енергосервіс у житловій сфері: вигоди будинків і ризики інвесторів; сучасні інструменти підвищення енергоефективності в промисловості: енергоменеджмент та фінансові стимули і санкції; новації програм з утеплення будинків.

У п’ятницю, 28 квітня, Віктор Андрійович проінформував міського голову Віктора Весельського про проведення робіт щодо ремонту доріг міста за минулий тиждень. А також прийняв участь у виїзному особистому прийомі очільником міста.


Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua