Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2017-02-03 18:34 | Новоград-Волинський
Відбулася нарада з головами міських спортивних федерацій

Відбулася нарада з головами міських спортивних федерацій під керівництвом начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Борис Наталії Петрівни. Під час наради розглядалося ряд питань щодо розвитку і підтримки спорту в місті. Окремо зупинилися на розробці проекту положення про встановлення стипендій провідним спортсменам міста за високі спортивні досягнення. Всі учасники наради палко обговорювали дану тему, яка близька кожній спортивній громадській організації.

Таку практику має управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації. Віримо, що це питання не байдуже і депутатам Новоград-Волинської міської ради, бо фінансовий стимул спортсменів стане найкращою нагодою для їх підготовки та досягнення вищих спортивних вершин, прославляючи наше славне місто. 

 

Володимир Гусєв,

заступник начальника управління

у справах сім’ї, молоді, фізичної 

культури та спорту міської ради

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua