Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2017-02-03 14:00 | Пирятин
Учні Пирятинського ліцею зібрали допомогу для дітей Авдіївки

Останніми днями ситуація в зоні АТО загострилася, зокрема, в Авдіївці, Донецької області: постійні обстріли та вибухи, зруйнована інфраструктура, розстріляні місії гуманітарної допомоги. Пирятинці не можуть стояти осторонь цих подій і тому зібрали допомогу для маленьких жителів прифронтової зони.

Штаб волонтерського руху Пирятинщини постійно збирає та відправляє допомогу в зону АТО як військовим-землякам, так і жителям прифронтової зони. Співрацюють із полтавськими та столичними волонтерами. До благодійної діяльності долучаються небайдужі жителі міста та району. І як говорить волонтер Валентина Крагель, ніколи не відмовляє і завжди допомагає Пирятинський ліцей.

Так і цього разу учні ліцею на чолі з педагогом-організатором Наталією Половкою зібрали допомогу для маленьких жителів Авдіївки. Теплі речі, іграшки, канцелярія будуть відправлені у дитячі садочки.

Серед активних учасників волонтерського загону ліцею Валерія Бабельнік. Дівчинка родом із Донецької області, міста Амвросіївка, що за 90 км від Авдіївки. Валерія вже півтора роки живе в Пирятині і говорить, що завжди потрібно залишатися людьми і допомагати тим, хто цього потребує.

Пирятинська міська рада звертається до всіх підприємств, установ, організацій та небайдужих жителів громади допомогти зібрати теплі речі та провізію для постраждалих жителів Авдіївки.

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua