Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2016-12-07 13:44 | Золотоноша
«Це – важливий крок для зміцнення обороноздатності країни», – Юрій Ткаченко про військову кафедру

Першу військову кафедру відкрили на Черкащині. Віднині новий фах можна здобувати в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

Ідея створити таку кафедру виникла кілька років тому, пригадує голова Черкаської ОДА. Відтоді спільно з оборонним і освітнім міністерствами працювали над її втіленням.

– Три роки тому ми почали писати нову історію українського війська – по-справжньому народного війська, – зауважив Юрій Ткаченко. – Відчайдушного, сильного та непереможного! І символічно, що на 25-річчя Збройних Сил України ми відновлюємо навчальні традиції, відкриваючи цю військову кафедру. Це – важливий крок для зміцнення обороноздатності нашої країни.

Очільник області урочисто передав завідувачу новоствореної кафедри прапор-оберіг. Також подякував ректорові університету Олександрові Черевку за ініціативність, а профільним міністерствам, депутатам обласної ради, обласному військовому комісаріату та прикордонникам – за допомогу.

Відкриття цієї кафедри стало можливим завдяки багатьом людям, за це їм особлива подяка, – сказав Юрій Ткаченко. – Нині українське військо – це військо патріотів. І слухачам цієї кафедри є, на кого рівнятися. Знаково, що й нагороди нашим героїчним військовим до свята ми сьогодні вручали саме тут.

Натепер на кафедрі вже навчають 120 слухачів. Спеціальностей тут дві: «Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів» і «Психологія». Слухачі вивчатимуть теорію у стінах Черкаського національного університету, а практичні навички відпрацьовуватимуть на базі Навчального центру Державної прикордонної служби України, що в Оршанці.

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua