Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2016-10-11 15:02 | Хмільник
Осінній ярмарок в Хмільнику

08 жовтня 2016 року в нашому місті проводилась виставка – продаж «Осінній ярмарок».

На ярмарку представлялись понад 80 пасічників та квітникарів, домашні господарства та підприємства із Хмільника, Вінниці, Харкова, Літина, Старокостянтинова, Літинського та Хмільницького районів.

До уваги хмільничан та гостей міста був запропонований мед різних сортів, а також віск, живі квіти, саджанці плодово-ягідних культур, засоби захисту рослин, добрива, насіння квітів та овочів, насіннєва картопля, різні породи кролів, голубів, гусей, качок та іншої птиці. Відбувався продаж осінніх фруктів та овочів, продовольчих товарів за цінами від виробників.

Бажаючі могли посмакувати козацькою медовухою, сиром, медовим квасом, слив’янкою, глінтвейном та шашликом.

Усіх відвідувачів порадувало різнобарвне розмаїття квітів та квіткових композицій, саджанців та продукції домашнього господарства, які можна було придбати для власного саду.
 
 
Відділ розвитку підприємництва, туризму та сфери послуг управління економічного розвитку та євроінтеграції Хмільницької міської ради
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua