Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2016-10-10 10:07 | Черкаси
Черкаси:Змагання на влучність: як прикордонники визначають найвправнішого стрільця

На Черкащині визначають найкращих стрільців серед українських прикордонників. За перемогу змагається майже сотня військових з усієї країни.

Поцілити у мішень і при цьому набрати якомога більше очок – головне завдання для учасників чемпіонату серед прикордонників на Оршанецькому полігоні. Тут вони змагатимуться декілька днів.

Визначаючи кращих, судді враховуватимуть виконання вправ з автоматом Калашникова. А саме стрільбу у положенні стоячи, на одному коліні та лежачи.

Вправи наближені до бойових", – розповів головний суддя змагань Геннадій Авраменко.

На рівні з чоловіками змагається за перемогу і єдина жінка – Юлія Чулик. Львів'янка у своїх силах впевнена.

Стрілецький турнір серед прикордонників вже став традиційним. Останні 2 роки його присвячують загиблим бійцям, зокрема генерал-майору Ігорю Момоту.

Наприкінці турніру на бійців чекає найскладніше випробування - службове двоборство: учасники бігтимуть крос і при цьому стрілятимуть по мішенях.


24 Канал

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua