Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2016-10-07 15:58 | Хмільник
Хмільник: На 23-й сесії Хмільницької міської ради

29 вересня під головуванням міського голови Сергія Редчика розпочала свою роботу 23 чергова сесія міської ради 7 скликання, яка продовжила свою роботу 4 і 5 жовтня.

29 вересня на початок роботи було зареєстровано – 31 депутат, 4 жовтня – 23 депутати, 5 жовтня – 21 депутат.

Першим слухалось питання  «Про створення комісії по прийманню у власність територіальної громади міста Хмільника цілісного комплексу ДП «Хмільникводоканал» КП «Вінницяоблводоканал», внесене в порядок денний «Різне» міським головою Сергієм Редчиком.

Заслухавши інформацію начальника ДП «Хмільникводоканал» КП «Вінницяоблводоканал» Володимира Загіки, депутати погодили запропонований проект рішення про склад комісії по прийманню у власність територіальної громади міста Хмільника цілісного комплексу.

5 жовтня, за пропозицією депутата Юрія Кондратовця, місцеві обранці повернулися до обговорення цього питання. Після тривалої дискусії, врахувавши зауваження окремих депутатів щодо правомірності прийнятого документу, повторним голосуванням депутати відхилили вищезазначене рішення.

Другим слухалося питання про обрання секретаря міської ради. За поданням міського голови Сергія Редчика на посаду секретаря міської ради була представлена кандидатура Павла Крепкого - депутата від Хмільницької міської організації Радикальної партії Олега Ляшка.

За результатами таємного голосування Павла Крепкого обрано на посаду секретаря міської ради («за» - 20).

Окремо, депутатський корпус проголосував за виключення Павла Крепкого зі складу постійної комісії міської ради 7 скликання з питань законності, охорони громадського порядку, соціального захисту  населення, регламенту та депутатської діяльності, оскільки згідно норм законодавства секретар міської ради не може входити до складу постійних комісій, а також за - включення його до складу виконавчого комітету міської ради 7 скликання, до якого секретар міської ради входить за посадою.

Депутати підтримали клопотання Хмільницької міської організації політичної партії «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» про заміну  депутатів міської ради від цієї політичної сили у постійних комісіях, зокрема, Ігоря Квіка було включено до постійної комісії з питань комплексного розвитку міста, регулювання комунальної власності і земельних відносин, а Віталія Корнієнка до постійної комісії з питань духовного відродження, освіти, культури, молодіжної політики і спорту. Також, на розгляд депутатського корпусу вносилась пропозиція про включення Анатолія Мороза до складу комісії з питань планування, бюджету, економічного розвитку та підприємництва, яку місцеві обранці не підтримали.

Депутатський корпус відхилив проект рішення «Про введення додаткової штатної одиниці в штатний розпис  працівників виконавчих органів міської ради та їх структурних підрозділів», який стосувався введення додаткової штатної одиниці до юридичного відділу міської ради.

Депутати надали дозвіл на створення органу самоорганізації населення в м. Хмільнику по вулиці Суворова та затвердили структуру та  штатну чисельність працівників Хмільницького  міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Окремі питання стосувались внесення змін до чинних міських програм, зокрема до Програми зайнятості  населення м. Хмільника на період до 2017 року, Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Хмільника на 2016 р., Програми регулювання земельних відносин та управління комунальною власністю у місті Хмільнику на 2013-2016 роки, Міської програми розвитку фізичної культури і спорту у місті Хмільнику на 2016-2018 роки та Міської програми сприяння розвитку місцевого самоврядування та партнерських відносин у м. Хмільнику на 2016 – 2018 роки.

Досить скурпульозно депутати обговорювали питання про внесення змін до бюджету, розгляд якого загалом зайняв близько двох годин. Після внесення запропонованих депутатами змін рішення з другої спроби було прийнято.

Як завжди, левова частка стосувалась питань землекористування. Лише одне питання з цього блоку не набрало необхідної кількості голосів місцевих обранців: «Про розірвання договорів оренди землі, затвердження документації із землеустрою та безоплатну передачу у власність земельних ділянок (присадибні земельні ділянки) в частині гр. Бичківської Л.Ф.»

В порядку денному «Різне» депутатський корпус розглянув ряд нагальних питань, в тому числі чотири депутатські запити, два з яких не були підтримані радою, а також три депутатські запитання, на які були дані відповіді під час пленарного засідання ради.


Відділ організаційно-кадрової  роботи Хмільницької міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua