Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2016-10-04 14:14 | Васильків
Васильків:Урочисті заходи з нагоди відправки військовослужбовців військової служби за контрактом

У військових частинах Васильківського гарнізону, відбулись урочисті заходи з нагоди відправки близько трьохсот військовослужбовців військової служби за контрактом Повітряних Сил Збройних Сил України, до інших військових формувань для забезпечення потреб оборони України.

Так, у зенітній ракетній Київській бригаді, на мітингу були присутні перший  заступник голови Васильківської районної державної адмінстрації  Євгеній Червенко, голова Данилівської сільської ради Василь Бец, представник Української православної церкви о.Омелян, голова Ради ветеранів військової частини Олексій Позняк та родичі військовослужбовців.

Серед тих хто добровільно виявив бажання стати на захист рідної землі - є учасники Антитерористичної операції, які отримали бойовий досвід у складі зведеного загону Повітряних Сил і ті, хто призвався на військову службу за контрактом, зробивши свідомий вибір - захищати свою Батьківщину.

Командир зенітної ракетної Київської бригади полковник Всеволод Білик,наказав особовому складу берегти себе та сумлінно виконувати військовий обов’язок.

Водночас, урочисті мітинги пройшли у бригаді тактичної авіації та Об'єднаному навчальному центрі Повітряних Сил.

Представники керівного складу, адресували слова підтримки та безмежної вдячності воїнам Повітряних Сил за патріотизм, звитягу та мужність, побажали повернутися усім живими, здоровими із Перемогою!

На завершення, представники духовенства провели ритуал освячення військовослужбовців та надихнули їх на ратну службу в ім'я України, та всього українського народу.

 

Васильківська районна державна адміністрація

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua