Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2016-10-07 09:11 | Бориспіль
Бориспіль:На вул. Широка встановили новенькі гойдалки, спортивний комплекс та футбольний майданчик

У найменших мешканців міста, що живуть по вулиці Широка нещодавно відбулось невеличке свято. Для них встановили новенькі гойдалки,спортивний комплекс та футбольний майданчик.

Найактивніших жителів мікрорайону та представників міської ради нагородив почесними грамотами депутат округу Михайло Шкоруп. А дітлахи, які тепер бавитимуться на новоствореному майданчику здивував сюрпризом майстер спорту міжнародного класу, заслужений тренер України Анатолій Соломін подарувавши футбольні м’ячі.

Далі дітлахи гралися із казковими героями в рухливі ігри, танцювали та співали, а фінальне завершення - від волонтерів міста діти поласували солодощами, а дорослі в свою чергу пригощались смачними канапками із салом.

Варто відзначити, що в місті вже відкрито близько 90-та дитячих майданчиків, де відтепер діти матимуть можливість гратись та розвиватись.

 

Телеканал Бориспіль

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua