Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2016-09-21 19:22 | Хмільник
Хмільник: Добро – повними жменями
Навчаючи дітей доброму, розумному, вічному, дбаймо, щоб ті зерна зросли у дитячих душах і дали плоди хороших вчинків у їхньому житті. Навіть незначна добра справа, помножена на щире співчуття, здатна заряджати позитивом і прагненням до неї долучитися. Запалюючи маленьку іскорку юних сердець, не сумніваймося: свого часу вона розгориться у яскраве полум’я, ім’я якому Доброта.

У нашій школі знають, що чуйність слід виховувати на практиці. Тому ми залучили учнів до загальношкільної акції, основна мета якої – допомогти дітям-сиротам, позбавленим батьківського піклування та дітям із малозабезпечених сімей. Учні охоче збирали шкільне приладдя: зошити, альбоми, ручки, олівці, – аби вручити його своїм товаришам, які знаходяться у гіршому матеріальному становищі. Зібрали чимало комплектів й цими ніби незначними на перший погляд дарунками викликали на обличчях своїх ровесників не одну посмішку вдячності.

Отож, поспішаймо творити добро!


Адміністрація ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua