Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2016-09-21 19:02 | Новоград-Волинський
У Новограді-Волинському відбулося засідання круглого столу з питань роботи житлово-комунального комплексу міста
За дорученням міського голови В.Л. Весельського, під головуванням заступника міського голови В.А. Шалухіна та за участі керівників депутатських фракцій, голів постійних комісій, керівників комунальних підприємств та ОСББ відбулось засідання круглого столу з питань роботи житлово-комунального комплексу міста.

На початку засідання заступник міського голови В.А. Шалухін зазначив, що надходять нарікання від громадян на роботу, зокрема, керівників ОСББ. Тому, до людей потрібно ставитися лояльно та звертати увагу на їх звернення. Також Віктор Андрійович зауважив, що під час прийому громадян міським головою у мікрорайоні «Зелені» люди скаржилися на ряд питань, зокрема на відсутність смітників на околицях міста. Тож, будуть проведені робочі виїзди для вирішення проблем, які хвилюють громаду.

Крім того, під час заходу присутні обговорили питання підготовки комунальних підприємств до роботи в осінньо-зимовий період. Зокрема, керівники комунальних служб зазначили, що готові до нового опалювального сезону.

Директор КП міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» Л.М. Тодорович зауважила, що залишаються проблеми в окремих ОСББ. Так, із 160 будинків 28 будинків у місті безпідвальні, де немає можливості встановити лічильники. Ще одна проблема полягає у тому, що у місті є будинки яким більше 80 років, і за весь цей період внутрішньобудинкова система у них не замінювалась. Тож, над вирішенням цих питань необхідно працювати.

Про тарифи на водопостачання та водовідведення доповіла начальник КП міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» А.П. Левицька, яка зазначила, що в умовах постійного зростання цін на електроенергію, пальне, реагенти виникла необхідність приведення діючих тарифів до економічно-обгрунтованого рівня. В.А. Шалухін зауважив, що А.П. Левицька звернулась з листом до міського голови щодо розгляду клопотання на сесії міської ради про відшкодування з місцевого бюджет різниці в цінах на водопостачання та водовідведення, що дасть можливість знизити вартість тарифу для громади, так як у прогнозовану вартість кубометра води закладено кошти на повернення валютного кредиту. Також було наголошено, що підприємство не може обліковувати всю воду, яка подається в будинки. Споживачі розраховуються за внутрішньоквартирними лічильниками, що призводить до витрат води, які на разі складають 45%. Для вирішення цієї проблеми потрібно встановити побудинковий облік. Зокрема, було вирішено створити комісію по перевірці проблемних питань водопровідно-каналізаційного господарства.

 

 
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради
 
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua