Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2016-09-21 13:00 | Вишгород
Вишгород:Малюємо друзів-дельфінів

В центрі нашого міста, у затишному парку біля пам’ятника Тарасу Шевченку, відбувся флеш-моб «Малюємо друзів-дельфінів».

Маленькі художники зі школи для дітей із особливими освітніми потребами «Надія» малювали свої враження, які одержали від відвідування дельфінарію та плавання разом із незвичайними тваринками. Такий важливий подарунок — дельфінотерапію — наші учні отримали від міжнародного благодійного фонду «Жовто-блакитні крила» завдяки фінансовій підтримці дитячого фонду Німеччини ChildFund Deutschland і організації Lipoid.

На початку навчального року Представники фонду ініціювали проведення особливого заняття. Діти сиділи за справжніми мольбертами та зображували цікавий світ дельфінів. До малювання долучилися батьки учнів і мешканці міста, які з цікавістю підходили до незвичайного «художнього куточка». Кожен малюнок був створений не тільки дитячими руками, а й серцем, проникнутий любов’ю та вдячністю до унікальних створінь Природи.

Провела цей незабутній урок образотворчого мистецтва на свіжому повітрі учитель школи Світлана Попович.

 

Вишгород

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua