Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2016-09-20 18:28 | Новоград-Волинський
Відбулося засідання постійної комісії з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян з розгляду питань порядку денного восьмої сесії міської ради сьомого скликання

19 вересня 2016 року у конференц-залі Будинку рад відбулося засідання постійної комісії з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян, під головуванням Андрія Рассадіна. Під час якого було розглянуто та обговорено 32 питання, які вносяться на розгляд восьмої сесії міської ради, яка відбудеться 22 вересня 2016 року.

З відповідними інформаціями участь у засіданні взяли міський голова, секретар міської ради, заступники міського голови, начальники управлінь та відділів міської ради. Зокрема, очільник міста зазначив, що депутати міської ради мають надати пропозиції до формування Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2017 рік по виборчому округу в розрізі кожної галузі: освіта, культура, охорона здоров’я, житлово-комунальне господарство, фізична культура та спорт, соціальний захист тощо.

Усі зауваження, пропозиції та доповнення, які виникли під час розгляду питань чергової сесії були оформлені протокольно.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua