Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2016-09-19 17:21 | Хмільник
Хмільник: Енергоефективні здобутки ЗОШ І-ІІІ ст.. № 2

У рамках участі у німецько-українському проекті «Школа енергії» контактні вчителі ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Хмільника Остапчук Людмила Петрівна та Юртаєв Володимир Георгійович представили на огляд освітянської громади міста звіт про підсумки реалізації проекту у школі. Адже ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 увійшла у 20-ку кращих шкіл України, які працюють у напрямку впровадження та популяризації енергоефективних технологій. На захід були запрошені учителі фізики шкіл міста.

У ході звітної конференції школа-організатор підготувала фото- та відеопідтвердження заходів із здійснення енергоаудиту, висновки та рекомендації відповідальних вчителів, а також результати дослідницької роботи самих учнів, які працювали із спеціальним набором приладів для проведення енергоаудиту, презентованим школі технічним експертом Юрієм Лягутко.

Підсумковий захід проекту відбудеться 1-2 жовтня 2016 року в Одесі, куди запрошується контактний вчитель та 4 дітей з енергоефективної команди школи: Веремій А., Лазукова А., Пацанівський Д., Остапчук І.

Безперечно, вагомий результат можемо спостерігати вже на нинішньому етапі – учні ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 отримали належне енергоефективне «виховання», здобули досвід енергоаудиторської діяльності й популяризують дану ідею для учнів інших шкіл та молоді міста. Наші школярі знають, як економити світло, воду та природній газ, бо ж хто, як не вони, стали свідомими першопрохідцями у втіленні проекту в життя.

Тож побажаймо їм нових успіхів і перемоги у кінцевому етапі проекту в Одесі!


Клімик Н. Р., бібліотекар ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua