Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2016-09-16 17:42 | Новоград-Волинський
У Новограді-Волинському пожежні-рятувальники відзначили своє професійне свято

17 вересня в Україні традиційно відзначають День рятівника. Сьогодні, напередодні цього свята, у 10-й державній пожежно-рятувальній частині міста Новограда-Волинського відбулись урочистості, на які привітати рятівників з нагоди професійного свята завітала міська та районна влада.

Зокрема, під час вітального слова міський голова Віктор Весельський зазначив: «Шановні працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій! Наразі розпочинається складний процес реформування державної служби з надзвичайних ситуацій. Дану інформацію повідомив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, анонсуючи масштабні реформи в структурі служби. Сутність реформування, безперечно, відобразиться і на вашій діяльності. Однак, переконаний, що ви і надалі будете збагачувати кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно виконувати покладені на вас обов’язки.

У 2016 році, відповідно до Міської цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2015-2018 роки, з міського бюджету для придбання палива для ліквідації надзвичайних ситуацій на території міста було виділено та профінансовано 130 тисяч гривень. Тож, міська влада не стоїть осторонь проблем державної пожежно-рятувальної частини міста. І надалі буде сприяти їх вирішенню».

Очільник міста висловив щиру подяку усім, хто присвятив своє життя цій нелегкій професії. Побажав бійцям служби порятунку міцного здоров'я, достатку, сімейного затишку, благополуччя та успішного виконання службових обов’язків.

Під час заходу кращих працівників нагородили Почесними грамотами та подяками. Затим для запрошених гостей було організовано екскурсію пожежно-рятувальною частиною, у ході якої, зокрема було продемонстровано закуплені за кошти з міського бюджету спецодяг для пожежних-рятувальників та обладнання для евакуації потерпілих з транспортного засобу при ДТП.

Як зазначив
заступник начальника 10-ї ДПРЧ Андрій Наумець, з початку 2016 року працівниками частини було ліквідовано 157 пожеж, з них: 55 – на території міста, 102 – на території району. Крім того, надавалася допомога у восьми випадках відповідним службам міста, а також у трьох випадках ДТП.

Андрій Михайлович наголосив, що пишається працівниками частини, адже їхня робота без перебільшення
потребує мужності, витримки та відваги. А також розповів відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради про один із випадків, який справді заслуговує поваги. Так, нещодавно за залізничним переїздом у місті завдяки зусиллям пожежних-рятувальників вдалося врятувати літню жінку, яка  застрягла у каналі меліорації та досить тривалий час провела у водоймі. Про подію повідомив випадковий перехожий, який викликав карету швидкої допомоги та пожежних-рятувальників. Прибувши на допомогу старенькій, один із бійців служби на руках виніс постраждалу на тверду поверхню, де медиками їй було надано першу медичну допомогу.

Тож недарма гасло Державної служби з надзвичайних ситуацій «Запобігти, врятувати, допомогти». У цих трьох словах полягає вся суть діяльності пожежно-рятувальної служби, її основна ціль, завдання та покликання, адже щодня бійці служби порятунку, приймаючи виклик стихії, кидаються у бій, рятуючи сотні людських життів.

 
Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua