Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2016-08-19 17:13 | Новоград-Волинський
У Новограді-Волинському відбувся конкурс на визначення перевізників на міських автобусних маршрутах

В приміщенні міської ради 18 серпня 2016 року було проведено конкурс на визначення перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування:

маршрут №7 „Будинок офіцерів – Залізничний вокзал“ (через центр, „Морське“);

маршрут №9 „Дружба – РСС – Автовокзал“ (додатковий графік);

маршрут №16 „РСС – Залізничний вокзал“ (через вул.Ціолковського, вул.Лисіна, вул.Маяковського, вул.Пушкіна, вул.Л.Українки, вул.Героїв Майдану).

Для участі в конкурсі подали свої пропозиції три перевізники-претенденти, а саме: ФОП Лановенький І.Г., ФОП Косянчук А.В., ТОВ „Новоградтранссервіс“

За результатами підрахунку показників нарахування балів за системою оцінки пропозицій перевізників-претендентів, переможцями конкурсу стали:

по маршруту №7 та №9 – ТОВ „Новоградтранссервіс“

по маршруту №16 – ФОП Лановенький І.Г.

Рішення про надання дозволів на здійснення перевезень по цих маршрутах, буде розглянуто на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради.
                                             

 
Відділ економічного аналізу та
планування міської ради
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua