Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2016-08-19 16:18 | Хмільник
До відома депутатів Хмільницької міської ради
Відповідно до розпорядження міського голови С.Б. Редчика 31 серпня 2016 року о 10.00 год. у залі засідань міської ради / 2 поверх / відбудеться 21 сесія міської ради 7 скликання.
 
На розгляд сесії виносяться питання:
 
-
Про затвердження Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Хмільника
-
Про внесення змін до штатного розпису управління освіти міської ради
-
Про зміни в штатному розписі управління праці та соціального захисту населення Хмільницької міської ради
-
Про погодження штатного розпису комунального підприємства  «Хмільниккомунсервіс»
-
Про внесення змін та доповнень до міської Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Хмільника на 2016 р., затвердженої рішенням 3 сесії міської ради 7 скликання від 04 грудня 2015 року № 37 (зі змінами)
-
Про затвердження Порядку використання коштів міського бюджету, передбачених на фінансування заходу «Регулювання чисельності тварин, що не утримуються людиною», передбаченого міською Програмою розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Хмільника на 2016 р.
-
Про внесення змін до Міської програми розвитку культури та духовного відродження у м. Хмільнику на  2016- 2018роки (зі змінами)
-
Про внесення змін до Міської програми розвитку фізичної культури і спорту у місті Хмільнику на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням  03 сесії міської ради 7 скликання від 04.12.2015 р. №28 (зі змінами)
-
Про внесення змін та доповнень до Комплексної Програми захисту населення і територій м. Хмільника у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2016 – 2018 роки, затвердженої рішенням 3 сесії міської ради 7 скликання від 04.12.2015 р №36(зі змінами)
-
Про затвердження звіту про виконання бюджету  міста  Хмільника  за І півріччя   2016 р.
-
Про внесення змін до рішення 4 сесії міської ради 7 скликання від 18.12.2015р. № 56 “Про бюджет міста Хмільника на 2016 рік” (зі змінами)
-
Про окремі умови  оплати праці  міського голови та  його заступників за  липень  2016р.
-
Про припинення права користування землею, поновлення договорів оренди, затвердження технічної документації та надання земельних ділянок в користування на умовах оренди для обслуговування гаражів
-
Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою для подальшого оформлення права власності  на земельні ділянки у м. Хмільнику (присадибні земельні ділянки)
-
Про розірвання договорів оренди землі, затвердження документації із землеустрою та безоплатну передачу у власність земельних ділянок (присадибні земельні ділянки)
-
Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою для подальшого оформлення права користування на умовах оренди  на земельну ділянку (присадибна земельна ділянка)
-
Про внесення змін до рішень сесій Хмільницької міської ради (які стосуються громадян).
-
Про продовження терміну дії рішень сесій Хмільницької міської ради (які стосуються громадян).
-
Про внесення змін в рішення 39 сесій міської ради 6 скликання №1205 «Про надання виконавчому комітету Хмільницької міської ради дозволу на виготовлення проекту землеустрою на земельну ділянку у м. Хмільнику по вул. Курортна»
-
Про затвердження складу Комісії громадського контролю по земельних відносинах
-
Про розгляд заяви Шогана Сергія Васильовича щодо поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Пушкіна у м. Хмільнику
-
Про надання виконавчому комітету Хмільницької міської ради дозволу на виготовлення проекту із землеустрою на земельну ділянку у м. Хмільнику по вул. Шевченка, 1
-
Про розгляд заяви Болбата Станіслава Михайловича щодо затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки, розташованої у м. Хмільнику по 2 пров. Пушкіна, 8.
-
Про розгляд заяви ПрАТ «Вінницяоблпаливо» про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки, розташованої у м. Хмільнику по вул. Привокзальна, 6.
-
Про розгляд заяви Нечая В.П. щодо надання  дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що розташована у м. Хмільнику по вул. Привокзальна, 6.
-
Різне
 

Запрошуються депутати міської та обласної рад, члени виконкому 7 скликання, працівники управлінь та відділів міської ради, представники ЗМІ та громадськість міста.
 
 

 

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua