Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2016-05-12 10:12 | Куп'янськ
Куп'янський відділ поліції повідомляє: Заходи присвячені 9 травню пройшли спокійно

З метою запобігання конфліктів, правоохоронцями до Куп’янського відділу поліції було запрошено 45 – річного місцевого мешканця, який під час  урочистої ходи 9 травня в місті Куп’янськ був з «георгіївською стрічкою», одягнений в Російську військову форму та тримав в руках червоний прапор. Щодо чоловіка була проведена відповідна перевірка та бесіда, після якої було встановлено, що жодних сепаратистських та екстремістських задумів чоловік не має, після чого він був відпущений додому.

Правоохоронці дякують, куп’янчанам за розуміння та ввічливе ставлення один до одного, активістам за допомогу в підтриманні правопорядку та місцевим підприємцям, які з порозумінням та відповідальністю віднеслись до обмеження торгівлі алкогольними напоями на свята.


Куп’янська районна державна адміністрація

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua