Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2016-05-11 11:38 | Новоград-Волинський
У Новограді-Волинському відбулася зустріч міської влади з випускниками із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Щороку, традиційно у травневі дні, у Новограді-Волинському проходять зустрічі міської влади з випускниками 11-х класів навчальних закладів міста з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Цьогоріч таку зустріч службою у справах дітей міської ради було організовано 10 травня. Захід відбувся у теплій та дружній атмосфері. Чотирьох юнаків та дівчат, майбутніх випускників спеціалізованої школи №4, ЗОШ №3, №7 та №9, на яких попереду чекає велика життєва дорога, було запрошено до конференц-зали Будинку рад.

З напутніми словами та побажаннями зробити правильний крок у виборі омріяної професії до вихованців навчальних закладів міста звернулися заступники міського голови Лариса Шутова та Оксана Гвозденко, начальник управління освіти і науки міської ради Ольга Ільяхова, начальник служби у справах дітей Людмила Місюра, директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Борис, голова міськрайонного товариства Червоного Хреста Валентина Константинова та директор міського центру зайнятості Віктор Сербін.

Завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Світлана Шевчук ознайомила присутніх з презентацією про уподобання, плани на майбутнє та рівень успішності запрошених випускників.

Від імені міської влади та міськрайонного товариства Червоного Хреста підростаюче покоління вище зазначеної категорії отримало матеріальну допомогу та подарунки.

Наприкінці зустрічі директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Борис запросила юних звягельчан на розважальний захід – відвідування  боулінгу та солодкий стіл, які за організації МЦСССДМ надали небайдужі до сирітської долі благодійники.
 Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua