Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2016-05-10 19:51 | Хмільник
Хмільник: У ДНЗ №7 відзначили День Матері – свято любові та пошани

 

      Квітує травень, оспіваний у піснях,
        гаптований солов’їними розливами,
        і з ним приходить до нас
        славне свято Матері.
 
День Матері – це свято родинне, важливий засіб виховання дітей. Саме діти повинні пізнати, ким є для них мама, що зробила вона для них і якої пошани заслуговує.

У дошкільному навчальному закладі № 7 «Ромашка» стало традиційним його відзначення. З вихованцями закладу були проведені бесіди та заняття, приурочені до свята День Матері. Педагоги ДНЗ № 7 підібрали чимало літературного матеріалу, за допомогою якого дітям ще раз нагадали, яку безцінну роль відіграє мама для кожної людини. Розучування віршів про маму принесло чимало задоволення малюкам, а згодом і матусям, почувши теплі слова з уст найріднішої кровиночки. Привернула увагу дітей і дорослих фотовиставка «Моя мама – найкраща».

У цей святковий день, любі жінки-матері, прийміть слова вдячності, любові і поваги! Нехай у Ваших очах не згасають усмішки! Від усієї душі бажаємо здоров’я, щастя, родинного благополуччя, взаєморозуміння і тепла від своїх дітей!
 


Адміністрація ДНЗ № 7 м.Хмільника
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua