Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2016-04-18 00:07 | Бориспіль
Бориспіль:Урок патріотичності відбувся у спеціалізованій школі №5 імені Костянтина Могилка

 Це було справжнє свято любові до своєї Батьківщини та поваги до тих, хто пов’язав своє життя із святою справою – захистом та обороною держави. Власне, що є невипадковим, адже відвідали свято воїни АТО.

Учні школи підготували для гостей заходу цікавий концерт. Дивували школярі гостей свята грою на гітарі, співом, декламуванням віршів та глибиною усвідомлення болю, який сьогодні переживає Україна.

У свою чергу підтримали розмову і воїни АТО. Володимир Васечко – командир мінометно-вогневого взводу мінометної батареї, продемонструвавши фоторяд, ознайомив дітей із побутом військових, їхніми заняттями під час перебування в зоні проведення АТО.

Сергій Гридін – командир інженерно-саперного взводу за сумісництвом ще й письменник, представив аудиторії свої книги. Почав писати пан Сергій для свого сина, аби зацікавити, тоді ще 12-річного хлопчика, читати книги. З часом дитячі видання трансформувалися у більш дорослу літературу. У книгах, призначених для підлітків, Сергій Гридін підіймає актуальні для юного віку питання: відносин із однолітками та батьками. Творчість письменника була гідно оцінена, його книга «Федько у пошуках чупакабри» у 2012 році потрапила до списку премії «Книга року ВВС». Автор зізнається, що поки був у зоні проведення АТО не написав ні одного рядка.

Запам’ятається цей день для учнів 5 школи ще й відкриттям тиру в навчальному закладі. Відбулося це за співпраці міської ради та ГО «Самопоміч». За бюджетні кошти було відремонтовано приміщення, де відбуватимуться заняття, а від «Самопомочі» школі було подаровано пневматичну стрілецьку зброю. Після уроку патріотичності школярі та гості заходу випробували нову пневматичну зброю. Про користування якою розповів депутат міської ради та лейтенант медичної служби 25 повітряної десантної бригади Ілля Луців.

 

Телеканал Бориспіль 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua