Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2016-04-14 22:21 | Сміла
Сміла:Чудова мандрівка до Прикарпаття

 Цікаво та змістовно пройшли весняні канікули для учнів школи №3-колегіуму, адже нещодавно 8-Б клас разом з класним керівником Інною Галетою повернувся з дводенної екскурсії по Прикарпаттю, під час якої діти побували у Тернополі та Кам’янці - Подільському.

Кам’янець - старовинне місто, яке дуже часто називають «квіткою на камені» або «перлиною Поділля». Краса міста вразила подорожуючих. Стара частина його знаходиться на півострові, який є природним утворенням. Річка Смотрич, прокладаючи собі шлях у скелястому каньйоні, утворила цей чудовий природний комплекс. Старе місто називають «містом трьох націй», оскільки тут мешкають українці, поляки і вірмени.

Візитною карткою Кам’янця слугує Стара фортеця. Восьмикласники під час екскурсії до фортеці дізнались про давню легенду, яка свідчить, що коли турецький султан Осман II підійшов до укріплень цього замку, він запитав: «Хто збудував таке могутнє місто?». «Сам Бог» - почув він у відповідь. «То нехай Бог і здобуває його!» - і повернув геть від стін замку.

Колегіанти також побували у Тернополі. Усіх вразила чистота цього мыста, його світло і добро. Аджерано-вранці, коли на вулицях немає жодної людини, діти оглядали визначні місця, панорами, парки і просто затишні вулички. Відвідали екскурсанти і Хотинську фортецю, що має різнобарвну і строкату історію. Це одне з найтаємничіших місць України.

Щасливі та сповнені нових вражень, знань, емоцій, восьмикласники повернулись додому. Такі подорожі виховують любов і повагу до краси, величі нашої держави, викликають бажання дізнаватись більше про історію, традиції, таємниці рідної землі, спонукають до нових подорожей!Міська рада Сміли 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua