Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2016-04-12 10:58 | Вінниця
Вінниця:Дизайнер Марина Ярославська здивує вінничан барвами тропічного раю

Повернувшись з подорожі в екзотичну Шрі-Ланку, вінницький дизайнер хутра та шкіри Марина Ярославська вирішила показати на Вінницьких днях моди весна-літо 2016 абсолютно нетипову для себе колекцію, натхненну заходом сонця над Індійським океаном. Показ авторської колекції Марини Ярославської відбудеться у неділю 17 квітня о 16.00 в ТЦ «Кемпа» (вул. Кармелюка, 2).


Три тижні, проведені в селі аборигенів, дозволяють подивитися на світ іншими очима, і заново отримати насолоду від яскравих барв, що їх дарує природа – божевільно-зелена зелень, соковиті фарби тропічного неба, екзотична острівна фауна – і повернутися в наш світ, що завжди поспішає, вже оновленою і натхненною. Так і сталося з Мариною Ярославською.


А ще нагодилися тканини – зроблені з бавовняних і шовкових матеріалів найяскравіших кольорів! Ткацькі вироби зі Шрі-Ланки широко використовуються провідними кутюр'є світу, адже острівні майстри не бояться експериментувати зі сміливими кольорами, текстурами і матеріалами, чуйно вловлюючи тенденції і вимоги модної індустрії.Казковий світ тропічного острова Марина Ярославська передасть в колекції суконь з барвистих шовків і бавовни, яка носитиме назву «Веселка». Це буде одяг, що переливатиметься всіма кольорами веселки!
 


Про звичні для дизайнерки хутро та шкіру, звичайно ж, неможливо забути! У колекції будуть шкіряні сукні та неймовірно-яскраві хутряні шубки, яких також торкнулись всі кольори веселкового спектру. Все це і багато іншого ви побачите на показі 17 квітня і самі відчуєте солодке дихання тропічної ночі, ласкаві хвилі океану і неймовірно позитивний настрій, подарований «Веселкою».


 


Моя Вінниця


 


 


 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua