Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2016-01-05 18:27 | Ковель
У перші дні Нового року в Ковелі сталося шість аварій на водогонах

  Протягом лише чотирьох днів у Ковельському управлінні водопровідно-каналізаційного господарства зафіксували шість серйозних аварій на водогоні, п’ять з яких вже ліквідовані. Основними причинами пошкодження водогону комунальники установи називають занадто низьку температуру повітря і застарілі труби. 


На місця аварій виїжджала  ремонтна бригада аварійно-диспетчерської служби, яка, в зв’язку з погодними умовами, бо на дворі сильний мороз, працює в посиленому режимі та цілодобово. 


«Цими днями сталося пошкодження труб  між 9 та 10 свердловинами,  дві аварії - на Панаса Мирного, також по Театральній і в районі вулиці Міцкевича. Всі вони нами вчасно були ліквідовані», - розповідає головний інженер Ковельського водоканалу Вадим Огей.

 

До слова, вчора ввечері комунальники закінчили лагодити водогін, із якого надходить вода в дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №1 «Калинка», що по вулиці Міцкевича. Щоправда, поки тривали ці аварійні роботи, на що вистачило доби, діти не були без води. Працівники закладу завбачливо набрали у всі вільні ємкості воду, щоб вистачило і на приготування їжі дітлахам, і на інші потреби садка.Наразі аварійна служба Ковельського водоканалу намагається полагодити водогін на території місцевої ветлікарні. Вадим Огей каже, що там значно серйозніша поломка, ніж у попередніх випадках, тому і часу на її ліквідацію доведеться затратити більше.
Про - Ковель 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua