Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-12-08 13:47 | Новоград-Волинський
Учні Новоград-Волинської ЗОШ №2 – проти насильства

Найвищою цінністю будь-якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека. З метою подолання проблеми насильства в сім'ї та учнівському середовищі, формування правової свідомості підростаючого покоління у всіх школах міста щороку проводиться акція «16 днів проти насильства».

Не залишилась осторонь і наша школа. У рамках акції було організовано і проведено ряд заходів: 

25 листопада
- тренінг для учнів 10 класу на тему «Міжособистісні стосунки в класному колективі»;

26 листопада
- виставка малюнків «Моє щасливе дитинство»;

01 грудня
- акція «Ми – проти СНІДу, ми – за життя!» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Учні чергового класу всім бажаючим роздавали червоні стрічки – символ боротьби зі СНІДом;

02 грудня
-  Міжнародний день боротьби з рабством. У цей день у фойє школи було розміщено інформаційні бюлетені «Як не стати жертвою сучасного рабства»,  «СНІД – провісник горя і біди». У цей день студенти Новоград-Волинського медичного коледжу провели інформаційно-просвітницькі бесіди для учнів нашої школи з профілактики ВІЛ-СНІДу. Приємно зазначити, що серед цих студентів був випускник нашої школи – Максим Дейнека, який вдало підготував цікавий виступ. Душа радіє, що зі стін нашої школи виходять такі активні,  талановиті молоді люди.

До Міжнародного дня інвалідів у четвер, 3 грудня 2015 року, в нашій школі були проведені виховні години та прес-експрес на тему:  «Всі ми різні, всі ми рівні». Ці виховні заходи допомогли учням зрозуміти відмінність світу людини з обмеженими можливостями, показали важливість допомоги та толерантного ставлення до людей з функціональними обмеженнями.У цей день відбулася зустріч учнів 10 класу з членом Всеукраїнської благодійної організації АСЕТ Мордас Вікторією (до речі, вона також наша випускниця). Вікторія провела просвітницький відеотренінг з профілактики ВІЛ-СНІДу. Цікаві завдання та актуальна інформація не залишила байдужим жодного учасника відеотренінгу.

А ще на виховних годинах ішла мова про те, чим кожен може долучитися до допомоги людям, що потрапили в біду, як поводити себе, щоб не зазнати насильства, куди слід звертатися у разі потреби.

Упевнена, що всі ці заходи допоможуть нашим дітям.
 
Психолог ЗОШ №2 Матвєєва Г.В.

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua