Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-12-09 11:26 | Бориспіль
Бориспіль:Унікальну збірку віршів «На вулиці мертвого сонця» Григорія Тименка презентували для бориспільської молоді

Особливість цього видання полягає у тому, що її автор, уродженець Бориспільського району, села Проців, у 1968-1969-х роках пропав безвісти і доволі тривалий час про нього нічого не було чути.

Вперше збірку було представлено на щорічному Форумі видавців, якій відбувається у Львові. І вона миттєво набрала популярності. Вийшла друком книга у чернівецькому видавництві «БукРек».

У Борисполі про збірку дізналися стараннями заступника Бориспільського державного історичного музею з наукової роботи Володимира Литвина, який час від часу повертався до біографії Григорія Тименка та досліджував її. Навіть звертався до далеких родичів митця, аби більше дізнатися про нього. Володимир Миколайович охарактеризував твори поета. Завдяки цьому аналізу присутні змогли осягнути сенсаційність збірки та підготуватися до сприйняття творів забутого митця. Для повнішого усвідомлення оригінальності поезій Григорія Тименка, присутнім зачитали його твори.

Директор Будинку дитячої та юнацької творчості Наталія Тименко, якій автор збірки «На вулиця мертвого сонця» є далеким родичем, розповіла яким чином книга таки побачила світ. На Бориспільщині живуть і творять талановиті та непересічні особистості, які залишають після себе чималий слід. Тож ознайомлення зі ще однією такою постаттю знайшло відгук в серцях присутніх.
Телеанал Бориспіль

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua