Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-12-08 11:56 | Бориспіль
У Борисполі відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю

Особи з інвалідністю – це такі ж люди, як будь-хто із сучасного суспільства. Вони мають свої плани, перспективи та цілі, заради досягнення яких вони ледь не щодня роблять титанічні зусилля.

З метою привернення уваги до таких особливих людей, представники ГО «Добродій» організували святковий концерт, який також приурочили до Міжнародного дня людей з інвалідністю.


На захід завітали: начальник управління соціального захисту населення Любов Даниленко, представники компаній, які допомагають ГО «Добродій», батьки вихованців організації та клирик Свято-Миколаїівського храму отець Михайло, який також вручив керівнику ГО «Добродій» Тетяні Басараб грамоту за її неоціненний вклад у розвиток та допомогу дітям та людям з інвалідністю. Вітали присутніх своїми виступами вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості, а також досвідчені бориспільські артисти.


Самі ж вихованці громадської організації підготували невеличку виставу «Я - людина, я -живий». Маючи на меті продемонструвати, що завжди у житті може з’явитися людина, яка допоможе та підтримає.


Люди з особливими потребами заслуговують на такі ж умови в житті як і будь-хто. Толерантне відношення до людей з інвалідністю запорука цивілізованого суспільства. І про це варто пам’ятати.

 

 

Телеканал Бориспіль

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua