Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-12-07 10:45 | Новоград-Волинський
У Новограді-Волинському відзначили День Збройних Сил України

24 роки тому Верховною Радою України був прийнятий Закон «Про Збройні Сили України», і 6-те грудня став офіційним святом – Днем Збройних Сил України. З того часу для  військових частин Новоград-Волинського гарнізону з року в рік справою честі стало відзначення цього свята як досягненнями в бойовому навчанні  так і захистом нашої держави.

Цьогоріч напередодні професійного свята, щоб особисто привітати офіцерів, сержантів та солдатів Новоград-Волинщини, всіх тих, хто чесно і свідомо вирішив присвятити своє життя військовій службі, до Будинку офіцерів завітали почесні гості: керівництво міста та району.

На початку урочистого заходу з вітальним словом до присутніх звернулися т.в.о. командира 30-ї окремої механізованої бригади, підполковник Михайло Драпатий та  командир 12-го окремого полку оперативного забезпечення Микола Борісов, які вручили грамоти військовослужбовцям та працівникам своїх військових частин. Крім того, відзнаками 30-ї ОМБР були нагороджені міський голова Віктор Весельський, голова районної ради Дмитро Рудницький та голова районної державної адміністрації Володимир Михнюк.

У свою чергу кращі військовослужбовці Новоград-Волинського військового гарнізону отримали Почесні грамоти, грамоти і подяки Новоград-Волинської міської ради, райдержадміністрації та  районної ради.

Не забули і про волонтерів. За щиру допомогу, невичерпну жагу приносити користь суспільству, чуйність та патріотизм подяки від військових отримали волонтери міста і району, які з перших днів військового протистояння на Сході нашої держави стали на допомогу захисникам миру в Україні.

Під час виступу міський голова Віктор Весельський запевнив військовослужбовців, що всіляко буде підтримувати їх, зокрема наразі працює над відновленням військового госпіталю в місті. Також Віктор Леонідович висловив вдячність всім, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил та побажав їм міцного здоров’я, добра, щастя і мирного неба над Україною.

Схиливши голови, хвилиною мовчання присутні вшанували воїнів, які поклали свої життя за волю та незалежність нашої Батьківщини.

Захід супроводжували музичні вітання та танцювальні композиції від творчих колективів, подаровані присутнім в урочистій залі військовослужбовцям Новоград-Волинського військового гарнізону, а також тим, хто знаходиться на  Сході нашої країни, захищаючи честь, гідність і незалежність нашої землі.
 Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради
 
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua