Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-12-04 11:10 | Бердичів
У Бердичеві передноворічні ціни на продукти і на хліб підвищаться
Передноворічні дні щороку супроводжуються зростанням цін і це вже нікого не дивує. Підвищений попит – породжує підвищення цін. М’ясо по ціні близько 100 грн/кг експерти «пророкували» ще з листопада місяця. Хоч ціна на м’ясні продукти прогресивно зростає та, на благо, ще не досягла цієї планки. А от яйця ми вже купуємо за 25 грн/дес. І думаємо це ще не межа.

Та якщо деякими продуктами можна обмежитися або зменшити їх кількість споживання, то хліб завжди був тим продуктом, яким доповнювали нестачу інших і добову калорійність споживаних страв.

Та й на цей безкомпромісний продукт чекає підвищення ціни.
У Києві вже з 1 грудня підвищено ціни на соціальні сорти хліба. На думку голови аналітичного департаменту Консалтингової групи “ААА” МаріЇ Колесник, зростання цін відбудеться і у інших містах. І таке подорожчання експерти вважають обґрунтованим.
Зростання цін на зерно (відповідно, борошно), молоко (відповідно, масло), яйця, цукор, не можуть не привести до зростання ціни на хліб.

Тому, підстав у Антимонопольного комітету України повернути ціни на попередні рівні, немає, – додала аналітик. 

БЕРДИЧІВ BIZ

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua