Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-12-03 12:17 | Черкаси
До програми «Громадський бюджет м. Черкаси» попав проект по створенню спортивного залу ім. Сергія Амброса
Цивільним Корпусом «Азов» Черкаси було подано проект «Спортивний зал імені Сергія Амброса» до програми «Громадський бюджет міста Черкаси». З 1 по 14 грудня кожний охочий має змогу підтримати задум «азовців», проголосувавши за цей проект. 

Сергій Амброс — черкащанин, ультрас, активіст Революції Гідності і боєць полку АЗОВ, який у свої 24 роки загинув на Сході України у м. Широкине в лютому 2015 року. Посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня та орденом «Народний Герой України».

На знак поваги до Сергія, побратими з Цивільного Корпусу та полку АЗОВ вирішили створити соціальний спортивний зал, в якому кожен зможе займатись і розвивати свій дух та тіло. Окрім тренажерів, у залі будуть боксерські груші, ринг, мати, татамі, а також підтримка інструкторів та тренерів.

— Заняття будуть значно дешевші аніж у звичайних залах, адже ми хочемо виховати молоде покоління, яке може собі дозволити займатись тим, — коментують у «Азові».
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua