Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-12-02 15:51 | Ковель
У Ковелі податківці викрили підпільну АЗС

Незаконний бізнес з реалізації дизельного пального в м. Ковель Волинської області викрили співробітники оперативного управління ГУ ДФС у Волинській області в рамках заходів операцій «Акциз-2015» та «Нафтопродукт-2015».

Днями в місці здійснення діяльності нелегальної АЗС оперативники та слідчі ГУ ДФС у Волинській області провели обшук, повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Волинській області.


В складських приміщеннях, що орендуються одним з приватних підприємств, співробітники податкової міліції ГУ ДФС Волині вилучили 700 літрів дизельного пального, резервуари та обладнання для розливу і зберігання пально-мастильних матеріалів.

Незаконну реалізацію пального організатори підпільного бізнесу фіксували через незареєстровані реєстратори розрахункових операцій (касові апарати).

Загалом в ході обшуку вилучено товарно-матеріальні цінності та готівку на суму понад 150 тисяч гривень. Наразі тривають заходи по встановленню осіб, причетних до організації незаконної реалізації підакцизної продукції, а також вирішується питання щодо призначення відповідних судових експертиз.

 Четверта  Влада Волинь

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua