Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-12-02 11:58 | Бердичів
У Бердичеві нова міська рада вимушена працювати зі старим складом виконавчого комітету

І так буде щонайменше до Нового року – таке припущення висловив на першому засіданні виконавчого комітету після закінчення місцевих виборів Бердичівський мер Василь Мазур. Після засідання виконавчого комітету у вівторок, 1 грудня, він подякував членам виконкому за співпрацю та заявив, що у такому ж складі їм доведеться попрацювати ще трохи. Поки що, мабуть, міського голову влаштовує нинішній виконком, зі складу якого, щоправда, вийшло дві особи: Василь Толочко, який вже не являється секретарем міської ради і Наталія Рибак, оскільки її обрали депутатом Бердичівської міської ради від Блоку Петра Порошенка.

Наскільки кардинально зміниться склад виконавчого комітету міста Бердичева – поки що невідомо, адже не дивлячись на те, що до складу виконкому, окрім керівників підприємств, установ і організацій, входять і представники громадських організацій та політичних сил, усі кандидатури, які вносяться депутатами міської ради, повинні бути схвалені міським головою. І навряд чи він потерпить там тих осіб, які можуть йому перечити.

Взагалі місто Бердичів – місто парадоксів, здається, навіть, що воно знаходиться не в Україні, оскільки після місцевих виборів лише у нас все йде зовсім не так, як повинно бути. У новообраних депутатів міської ради і досі не має депутатських посвідчень, ніхто з них не склав присяги. Рада обирає собі нового секретаря, а міський голова накладає вето на її рішення. У всіх інших містах вже сформовано новий склад виконавчого комітету, а у Бердичеві він до цієї пори залишається незмінним. Видно, що міський голова боїться будь-яких змін, і робить усе для того, щоб зберегти той уклад, що створювався ним на протязі кількох останніх років.

БЕРДИЧІВ BIZ

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua